توده – جرم تصویر نیویورک اخبار علمی و آموزشی

توده – جرم: تصویر نیویورک اخبار علمی و آموزشی

کی‌روش دنبال تنش است و بهانه‌هایش تمامی ندارد! / عابدینی

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال با انتقاد از صحبت‌های سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران گفت: کارلوس کی‌روش دنبال تنش است و ادامه کار او با این سطح از مدیریت ..

ادامه مطلب

بدترین بازی امسال ما جلوی استقلال بود / برانکو

به گزارش خبرورزشی، سرمربی تیم قهرمان کشور عزیزمان ایران آقای برانکو ایوانکوویچ که از وقت حضورش در پرسپولیس، روند صعودی قابل توجهی در این تیم طی کرده، ..

ادامه مطلب

در تیم ملی کشور عزیزمان ایران رونالدوهای دیگری دارم/ جهت یک رویای مشخص به روسیه می‌رویم ، کی‌روش

سرمربی تیم ملی کشورمان در گفتگو با سایت فیفا راجع به آخرین شرایط تیم ملی کشور عزیزمان ایران پیش از حضور در جام جهانی صحبت کرد. کی روش: در تیم م..

ادامه مطلب

درگیری فیروز کریمی با دوربین تلویزیونی

به گزارش خبرآنلاین، فیروز کریمی به شکل دراماتیکی برد برابر پرسپولیس را در ثانیه های نهایی از دست داد تا حاشیه های از دست دادن این سه امتیاز با درگیری با..

ادامه مطلب

بعضی‌ها با پیامک تبریک و تسلیت، مربی می‌شوند / خداداد عزیزی

شاید یکی از مهمترین اخبار فوتبالی روزهای اخیر، سرمربیگری علی کریمی در سپیدرود رشت بود. خداداد عزیزی: بعضی ها با پیامک تبریک و تسلیت، مربی ..

ادامه مطلب

این رسمش نبود آقای طاهری

پرسپولیس این روزها در یکی از حساس ترین مقاطع خود، مدیرعامل ندارد. در مقطعی که همه کشور عزیزمان ایران بسیج شده است اند تا کلوب های آسیایی از مسابقه های لیگ ..

ادامه مطلب

بایرن جایگزین نهایی آنچلوتی را پیدا کرد

باشگاه بایرن مونیخ با سرمربی سابق خود تا آخر فصل جهت جایگزینی آنچلوتی به توافق رسید. این خبری بود که روزنامه بیلد آن را منتشر کرد. بایرن جایگ..

ادامه مطلب

منشا وارد می‌شود ، دو عوض کردن بزرگ در ترکیب پرسپولیس

تیم فوتبال پرسپولیس به احتمال فراوان با دو عوض کردن به مصاف تراکتورسازی تبریز خواهد رفت.  دو عوض کردن بزرگ در ترکیب پرسپولیس/ منشا وارد..

ادامه مطلب